Menu

kosmetyczne&zawirowania

Hej :) Mam na imię Weronika i mam 17 lat. Chodzę do II klasy LO. Od dawna interesuję się makijażem i wszystkim co z nim związane, dlatego postanowiłam założyć bloga z tą właśnie tematyką.

Tag: Lustereczko, powiedz przecie...

weronikablaz

Hej!!

Długo już nie pisałam na blogu. Postanowiłam to zmienić. Znalazłam bardzo fajny TAG który krążył na youtubie, nazywa się jak tytuł wskazuje Lustereczko powiedz przecie.. Będę odpowiadać na kilka bardzo fajnych i myślę, że interesujących pytań na które chciałabym abyście odpowiedziały w komentarzach. Zainteresowanych zapraszam do dalszej części wpisu. 

Pytanie 1

Jak czujesz się bez makijażu?

Bez makijażu czuję się w miarę dobrze, tak zdecydowanie inaczej niż z nim, brakuje mi czegoś na twarzy. Ogólnie jestem w stanie wyjść bez makijażu z domu, ale wtedy moja samoocena maleje. Wolę chociaż troszkę się umalować. Dodaje mi to pewności siebie.

Pytanie 2

Gdybyś mogła wybrać tylko jeden element w makijażu to jaki byś wybrała?

Mam tutaj spory dylemat, bo dwa elementy są dla mnie bardzo ważne i trudno mi określić, który jest ważniejszy od którego. Chodzi mi tutaj o brwi i rzęsy. Mam bardzo jasne brwi, a rzęsy prawie niewidoczne i w dodatku proste i krótkie. Myślę tak i wybrałabym rzęsy bo brwi jeszcze jako tako wyglądają, a rzęsy już nie bardzo.

Pytanie 3 

Z całego świata znikają podkłady do twarzy, możesz zatrzymać tylko jeden, dowolny. Który byś wybrała.

Szczerze mówiąc nie używałam zbyt dużej ilości podkładów. Nie mam dużego rozeznania w tym, ale najlepiej wspominam podkład z Catrice All Matt Plus. 

Pytanie 4

Czym kierujesz się kupując kosmetyki kolorowe do makijażu?

Kieruję się opiniami na różnych blogach, youtubie. Szukam jak najwięcej informacji w internecie o danym produkcie. Staram się czytać informacje od producentów. Patrzę czy dany produkt będzie w stanie zaspokoić moje potrzeby, czyli oczywiście musi być trwały, mieć w miarę niską cenę, być dobrze dostępny ( stacjonarnie), mieć odpowiednią kolorystykę i wiele innych. 

Pytanie 5

Co Cię bardziej interesuje: makijaż czy pielęgnacja?

Bez pielęgnacji nie ma dobrego makijażu. Bardziej interesuje mnie makijaż. Jak dla mnie jest ciekawszy.

Pytanie 6

Stoisz przed lustrem, bez makijażu, bez ubrania - zupełnie nago. Kogo w nim widzisz?

To jest trudne pytanie. Widzę w nim dziewczynę, która osiągnęła już coś w swoim życiu i będzie się dalej rozwijać. Ma przed sobą całe życie i nie chce go zmarnować.

Pytanie 7

Jak dbasz o swoje ciało i ile czasu dziennie mu poświęcasz?

Raz w tygodniu nakładam na ciało balsam lub mleczko nawilżające. Szczególnie po kąpieli. Dziennie nie poświęcam mu czasu, bo brakuje mi czasu na dbanie, ale raz w tygodniu solidnie nawilżam ciało.

Pytanie 8

Wymień trzy produkty jedzeniowe które spożywasz i które twoim zdaniem najbardziej dbają o nasze ciało, cerę i włosy.

Trzy produkty jedzeniowe. To będzie jogurt naturalny, owoce i kasza.

Pytanie 9

Jak czujesz się po zjedzeniu fast food/ słodyczy/ chipsów?

Chipsów nie jem, fast foody bardzo rzadko, a słodycze staram się ograniczyć bo za często je spożywam. Po zjedzeniu czuję się z tym psychicznie dobrze. Nie przeszkadza mi to że coś zjem niezdrowego. 

Pytanie 10

W skali od 1-10 na ile uważasz się za atrakcyjną?

Głupio mi jest się oceniać, ale nie mam wyjścia 8/10.

 

 

Dziękuję Wam za dzisiaj, Czekam na komentarze. Do następnego! 

 

 

 

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość *.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawe pytania acz nie łatwe .. Ja ostatnio rozmyślam o brwiach jak 0 nie zadbać - jakiś pomysł ?

  • weronikablaz

    Dokładnie. Przy odpowiedzi na niektóre pytania trzeba się trochę bardziej zastanowić. Myśląc o Twoich brwiach może używanie odżywek do brwi coś pomoże albo wizyta u kosmetyczki.

© kosmetyczne&zawirowania
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci