Menu

kosmetyczne&zawirowania

Hej :) Mam na imię Weronika i mam 17 lat. Chodzę do II klasy LO. Od dawna interesuję się makijażem i wszystkim co z nim związane, dlatego postanowiłam założyć bloga z tą właśnie tematyką.

Sleeping Beauty Tag.

weronikablaz

Hej. :)  Zapraszam Was dzisiaj na Sleeping Beauty Tag, który ma tematykę pielęgnacyjną. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Nie przedłużając przechodzę do odpowiadania na kilka pytań w tej właśnie tematyce.

1. Jaki jest twój ulubiony sposób zmywania makijażu wieczorem? Chusteczki do demakijażu czy mycie twarzy?

Nie używam chusteczek do demakijażu, tylko płyny micelarne. Moim ulubionym sposobem zmywania makijażu jest nasączenie płatka kosmetycznego płynem micelarnym. Zmywam nim cały makijaż. Następnie myję twarz mydłem, bo po samym użyciu płynu micelarnego nie czuję odpowiedniej czystości na twarzy.

2. Jaki jest twój ulubiony płyn do demakijażu i/lub chusteczki?

Nie mam ulubionego płynu micelarnego. W tej chwili używam tego z Bebeuty, którego bez problemu dostaniecie w biedronce za 5 złotych. Odpowiem na pytanie: jakie jest moje ulubione mydło do mycia twarzy? I tutaj muszę powiedzieć, że jest to mydło biały jeleń mydło hipoalergiczne. 

3. Twój ulubiony sposób zmywania makijażu wodoodpornego?

Nie używam makijażu wodoodpornego, bo nie odczuwam takiej potrzeby. Gdybym go jednak użyła na jakieś wyjście to prawdopodobnie zmyłabym go tak samo jak makijaż niewodoodporny.

4. Robisz peeling wieczorem? Jeśli tak to czego używasz - np. szmatki, szczoteczki typu clarisonic?

Tak, robię peeling niekoniecznie wieczorem. Nie używam szmatek, szczoteczek ani tym bardziej tych typu clairsonic. Używam zwykłego peelingu z Garniera ( Garnier Czysta Skóra 3 w 1 żel myjący, peeling, maseczka). Nanoszę go po prostu palcami i potem zmywam. 

5. W pielęgnacji wieczorowej wolisz kremy czy olejki/oliwki? Które?

Wolę kremy. W tej chwili używam krem z Garnier Pure Active. 

6. Ulubiony przeciwzmarszczkowy krem pod oczy?

Nie używam kremów pod oczy, a w szczególności tych przeciwzmarszczkowych, bo nie są mi potrzebne. Bynajmniej ja tak uważam.

7. Zdarza ci się nie zmyć makijażu przed snem?

Nie, nie zdarza mi się w ogóle. Chodź raz muszę się przyznać, że nie zmyłam makijażu. Wybaczam sobie, bo wtedy byłam chora i po weselu. Nie polecam. Zmywajcie zawsze makijaż. Teraz zmywam zawsze makijaż.

8. Zasypiasz - czy:
a) kładziesz głowę na poduszkę i już śpisz
b) nie możesz zasnąć
c) zajmuje ci to kilka minut

Odpowiem na to pytanie tak: czasami jestem tak zmęczona, że od razu zasypiam, czasami leże godzinami i nie mogę zasnąć, ale przeważnie zajmuje mi to kilka minut. Nie odpowiem na to pytanie a,b czy c, bo w moim przypadku wszystkie trzy się zdarzają.

9.Mówi się że powinniśmy sypiać 8 godzin. Jak to przeciętnie wygląda u ciebie?

U mnie to wygląda, że śpię co najmniej 7 i pół godziny. Przeważnie jest to jednak 8 godzin w tygodniu, czyli od poniedziałku do piątku. W weekendy zdarza się, że śpię nawet 11 godzin. :)

10. Twój sekret na dobrze przespaną noc?

Mój sekret to nieprzejmowanie się jutrzejszym dniem, co musimy zrobić, tylko odprężyć się. Ja lubię sobie włączyć muzykę. Zakładam słuchawki i staram się myśleć o dobrych rzeczach, przypomnieć zabawne chwile ze znajomymi, rodziną.

Postarałam się odpowiedzieć na te 10 pytań. Myślę, że nie były bardzo trudne. Miło mi się na nie odpowiadało. Zachęcam Was do odpowiedzenia na nie w komentarzach. Ja się już z Wami żegnam! Do następnego! Cześć! :)

© kosmetyczne&zawirowania
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci