Menu

kosmetyczne&zawirowania

Hej :) Mam na imię Weronika i mam 17 lat. Chodzę do II klasy LO. Od dawna interesuję się makijażem i wszystkim co z nim związane, dlatego postanowiłam założyć bloga z tą właśnie tematyką.

Selfie Tag.

weronikablaz

Hej. :) Dzisiaj mam dla Was Selfie Tag. Może się wydawać, że jest to tag o robieniu sobie zdjęć. Ale nie! To jest mylna nazwa. Dzisiaj pogadamy sobie, a raczej ja napisze do Was o tagu na temat siebie. :) Myślę, że jest to ciekawa propozycja posta. Odpowiem na kilka pytań, na które bez zbędnego przedłużania zapraszam Was serdecznie!

1. Jaka jest Twoja najlepsza cecha fizyczna?

Trudno mi jest tak mówić co mi się w sobie podoba, ale to w końcu jest tag właśnie o sobie. Najlepszą moją cechą fizyczną według mnie są paznokcie, włosy, oczy i usta. Dlaczego? Paznokcie bo mają ładny kształt, nie łamią się ani nie rozdwajają. Włosy bo są ładne, długie, gęste, gładkie. Oczy bo są duże, ładny mają kolor źrenicy. Usta bo są duże, ładne, pełne.

2. Gdybyś mogła odwiedzić jakiekolwiek miejsce na ziemi to gdzie byś pojechała i dlaczego tam?

Jak bym mogła pojechać gdzieś to na pewno byłaby to Hiszpania. Zawsze tam chciałam pojechać. Tam akurat ponieważ są tam przepiękne widoki, palmy, leżaki i najważniejsza czyli przecudowne morze. Costa Brava to najpiękniejsze, najcudowniejsze miejsce na świecie jak dla mnie.

3. Co potrzebujesz żeby poczuć się lepiej gdy jesteś chora?

Potrzebuję gorącej herbaty z cytryną posłodzoną dwiema i pół łyżeczką cukru. Na pewno leżeć w łóżku przykryta kołdrą i kocem. Potrzebuję jeszcze jakiejś bliskiej osoby, żeby móc z kimś porozmawiać.

4. Jaką jedną poradę dałabyś młodzieży i dlaczego?

Nie wiem jaką dałabym poradę, bo sama jestem młodzieżą. Myślę, że pewność siebie. Jest to bardzo ważna cecha. Dlaczego akurat taka porada? Bo bez niej nie poradzicie sobie tak jak Wy chcecie w życiu.

5. Jak myślisz jakim zwierzęciem byłaś/mogłabyś być w swoim poprzednim wcieleniu ?

To jest bardzo trudne pytanie na które nie potrafię odpowiedzieć. Nie wiem, kim byłabym w moim poprzednim wcieleniu.

6. Gdybyś mogła się cofnąć w czasie to co byś zmieniła?

Nie chciałabym się cofać w czasie, bo wtedy nie miałabym tego co mam teraz. A to co mam teraz, jest dla mnie bardzo ważne i nie chcę tego zmieniać.

7. Co robisz dla rozrywki w weekendy?

Lubię pójść biegać lub czasem na rowerze gdzieś pojechać. Ogólnie przebywać na świeżym powietrzu. Nie zawsze jest to jednak możliwe ze względu na złe warunki atmosferyczne np. deszcz, śnieg. Wtedy przeważnie oglądam jakiś film.

8. Co denerwuje Cię w miejscu gdzie pracujesz?

Nie pracuję lecz chodzę jeszcze do szkoły. Myślę, że w szkole nie denerwuje mnie nic tak, że chciałabym o tym pisać. Po prostu niektóre momenty przebywania w szkole są denerwujące, jakieś błahostki przeważnie.

9. Nie mogę żyć bez _______

Ja nie mogę żyć bez rodziny. Jest dla mnie najważniejsza w życiu. 

10. Jakbyś mogła mieć jedną super moc w swoim życiu to jaka by to była super moc?

Chciałabym pomóc biednym dzieciom i zwierzętom przesyłając na konto jakiejś fundacji pieniądze.

Myślę, że to był taki inny tag. Nie kosmetyczny tylko taki bardziej życiowy. Mam nadzieję, że Wam przypadł do gustu.Na dzisiaj dziękuję Wam za czytanie. Do następnego! Część! :)

© kosmetyczne&zawirowania
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci