Menu

kosmetyczne&zawirowania

Hej :) Mam na imię Weronika i mam 17 lat. Chodzę do II klasy LO. Od dawna interesuję się makijażem i wszystkim co z nim związane, dlatego postanowiłam założyć bloga z tą właśnie tematyką.

Happy Skin Tag. - o pięknej skórze i szczęściu.

weronikablaz

Hej. :) Na dzisiaj przygotowałam dla Was Happy Skin Tag, o tematyce pięknej skóry i szczęściu. Mam nadzieję, że miło będzie się Wam czytało, a teraz nie przedłużając zapraszam Was do pytań! :)

1. Jak opisałabyś swoją skórę?

Ja opisałabym ją jako tłustą/ mieszaną ze skłonnością do powstawania niedoskonałości z przetłuszczającym się czołem.

2. Z jakimi problemami boryka się twoja skóra?

Moja skóra boryka się z bardzo przetłuszczającym się czołem i niedoskonałościami na twarzy, tak jak już wspominałam wcześniej.

3. Jaki jest najdziwniejszy naturalny składnik którego użyłaś w pielęgnacji?

Nie patrzę jakoś specjalnie na skład kosmetyków. Myślę, że najdziwniejszym składnikiem jest olej rycynowy, który swojego czasu używałam, ale nie przyniósł mi oczekiwanych rezultatów.

4.Jaka jest twoja definicja szczęścia?

Moja definicja szczęścia to bycie radosnym, nie martwienie nie problemami tylko patrzenie na pozytywne strony życia. Myślę, że też nie patrzenie/ nie interesowanie się życiem innych. Wtedy inni nie będą się wtrącać w nasze życie, a o to przecież chodzi. Również spełnienie siebie, czyli robienie tego co się kocha i dążenie do własnego, postawionego celu i ostatecznie osiągnięcie go.

5. Opisz swoją pielęgnację w 5 słowach.

DOKŁADNY DEMAKIJAŻ NAWILŻANIE I PEELING

6. Twoja najlepsza porada dotycząca pielęgnacji cery.

Moja najlepsza porada to nawilżanie skóry. Jest to czynność, która jest bardzo ważnym etapem w ciągu naszej pielęgnacji.

7. Co sprawia, że codziennie się śmiejesz?

Myśl o tym, że mam bliskich, mam się do kogo odezwać, porozmawiać. Myślę, że również to, że mam własne zainteresowania, które staram się pogłębiać.

8. Co sprawia, że Twoja skóra traci blask?

Nie dbanie o nią, nie używanie maseczek i myślę, że nie dbanie o zdrowe odżywianie.

9. Jakie są Twoje wskazówki dla zachowania promiennej cery?

Moje wskazówki to przede wszystkim oczyszczanie i nawilżanie skóry, ale i także jedzenie dużo warzyw i owoców.

10. Jak krok po kroku wygląda Twoja pielęgnacja?

Pielęgnacja zaczyna się od poprawnego demakijażu, czyli w moim przypadku nasączenie płatka kosmetycznego płynem micelarnym. Następnie mycie twarzy mydłem hipoalergicznym. Kolejnie nałożenie kremu nawilżającego na noc i pasty cynkowej na niedoskonałości. Na usta nakładam balsam z NIVEA. Rano myję twarz żelem micelarnym. Nakładam krem nawilżający na dzień. i potem znów demakijaż  i tak w kółko.

11. Co zapewnia Ci komfort psychiczny? (Twoje "happy place")

Myśl, że mam bliskie osoby.

 

Dziękuję serdecznie za przeczytanie tego posta. Myślę, że nie był ten temat łatwy. Trochę było rzeczy do przemyślenia i zastanowienia na spokojnie. Sądzę, że Wy również odpowiecie na te pytania w komentarzach. Będzie mi bardzo miło i z niezwykłą chęcią przeczytam Wasze odpowiedzi. Na dzisiaj się już z Wami żegnam. Do następnego! Część. :)

 

© kosmetyczne&zawirowania
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci