Menu

kosmetyczne&zawirowania

Hej :) Mam na imię Weronika i mam 17 lat. Chodzę do II klasy LO. Od dawna interesuję się makijażem i wszystkim co z nim związane, dlatego postanowiłam założyć bloga z tą właśnie tematyką.

Fall Favourites Tag - jesienni ulubieńcy.

weronikablaz

Hej. Dzisiaj zapraszam Was na Tag. Będzie to 9 pytań na temat ulubieńców jesieni na które postaram się odpowiedzieć. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. 

Zapraszam do czytania i komentowania. :) Spróbujcie sami również odpowiedzieć na te pytania w komentarzu. Będzie mi bardzo miło i z chęcią przeczytam wszystkie Wasze odpowiedzi. :)

Zaczynamy! :)

1. Favourite Candle?- ulubiona świeczka? 

Nie używam świeczek zapachowych, bo uważam, że jest to niezbędne. Osobiście wolę wydać pieniądze na coś innego, ale rozumiem, że każdy ma inne zainteresowania i wydatki. Jedyne świeczki jakie używam są to zwykłe, białe świeczki, które zapalam jak brakuje prądu w domu.

2. Favourite Lip Color?- ulubiony kolor ust?

Na jesień moim ulubionym kolorem na usta jest nudziak lub jakiś jasny beżowo-różowy odcień. Te sprawdzają mi się najlepiej             i bardzo chętnie je używam na co dzień. Często również używam nawilżającej pomadki ochronnej z Nivea o zapachu truskawkowym.

3. Favourite Drink?- ulubiony napój?

Bardzo lubię czarną herbatę z cytryną i 2,5 łyżki cukru. Jest to mój ulubiony napój, który bardzo często piję.

4. Favourite Blush?- ulubiony róż?

Swojego czasu używałam takiego różu z essence silky touch blush w numerze 10 adorable, bodajże i sprawdzał mi się bardzo dobrze. Pamiętam, że gdy mi się już kończył, upadł mi na podłogę i się rozkruszył. Musiałam go wiec wyrzucić. W tej chwili nie używam róży.

5. Favourite Clothing Item?- ulubiony element garderoby?

Szale, kominy, szaliki jest to coś co najbardziej lubię, gdy na dworze robi się coraz zimniej. Jest mi wtedy bardzo ciepło i to sobie cenię. Nie lubię zimna, więc postanowiłam się w ten sposób przystosować do panującej na dworze pogody.

6. Favourite Fall Movie?- ulubiony film?

Najlepszym filmem nie tylko na jesień jest moim zdaniem Igrzyska Śmierci - Kosogłos część 1. Część druga nie jest zła, ale nie spodobała mi się aż tak jak część pierwsza. Uważam, że jest to film godny polecenia.

7. Favourite Fall TV Show?- ulubiony serial lub program?

Nie oglądam dużo programów telewizyjnych lub seriali, ale jednym z moich ulubionych jest: O mnie się nie martw. Jest to dość fajny serial, który leci w każdy piątek. Jest momentami zabawny i śmieszny.

8. Favourite Thanksgiving Food?- ulubiona potrawa na święta?

Nie mam jednej ulubionej potrawy na święta, lecz dwie. Pierwszą z nich jest barszcz czerwony z uszkami, a druga to pierogi z kapustą i grzybami. Obie są bardzo smaczne i nie mogłam się zdecydować, która jest lepsza.

I przechodzimy już do ostatniego pytania.

9. Favourite Halloween Costume?- ulubiony kostium na Hallowen?

Nie obchodzę 31 października czyli Hallowen, tylko 1 listopada czyli Dzień Zmarłych. Automatycznie, więc nie mam swojego ulubionego kostiumu na Hallowen.

Serdecznie dziękuję za czytanie i przypominam o komentowaniu.

Do następnego! Cześć :)

© kosmetyczne&zawirowania
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci